Temat transferu Modricia do Milanu zamknięty

Luka Modrić
Luka Modrić fot. ASInfo

Luka Modric latem tego roku nie zostanie zawodnikiem AC Milanu, czytamy na łamach CalcioMercato.com. Chorwat miał trafić do ekipy ze stolicy Lombardii na życzenie Zvonimira Bobana. 51-latek nie jest już jednak pracownikiem Rossonerich, więc temat przeprowadzki doświadczonego reprezentanta Chorwacji też jest nieaktualny.

Czytaj dalej…

Modrić ma umowę z Realem ważną do końca czerwca 2021 roku. Na dzisiaj mało prawdopodobne jest to, aby 34-latek parafował nowy kontrakt ze stołecznym klubem.

W związku z powyższym spekuluje się, gdzie piłkarz może kontynuować swoją karierę po rozstaniu z Realem. Najbardziej realny scenariusz zakłada, że Modrić trafi do Serie A. Ostatnio klubem zainteresowanym piłkarzem był Milan, a wcześniej zawodnik znajdował się na celowniku Interu Mediolan.

Nie będzie przeprowadzki Chorwata do Włoch?

W każdym razie popularny serwis piłkarski we Włoszech daje do zrozumienia, że temat przeprowadzki piłkarza do Rossonerich jest już przedawniony, a wpływ na to ma mieć to, że w klubie nie pracuje już Boban, który miał być pewnego rodzaju gwarancją tego typu transferu.

Modrić w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił łącznie w 30 meczach, notując w nich pięć trafień i pięć asyst.

Komentarze