Ter Stegen: Uwagi Neuera były niestosowne

Piłki w siatce
Piłki w siatce fot. Sport Pictures

Bramkarz Barcelony Marc-Andre ter Stegen powiedział, że skrytykowanie go przez Manuela Neura za wyrażenie chęci częstszych występów w reprezentacji Niemiec było niestosowne.

Czytaj dalej…

27-letni Ter Stegen, który od 2016 roku jest pierwszym bramkarzem Barcelony, w niemieckiej kadrze pełni przede wszystkim rolę dublera dla Neuera. Po niedanych meczach przeciwko Holandii i Irlandii Północnej stwierdził, że brak występu był dla niego “potężnym ciosem”.

Na jego słowa ostro zareagował Neuer, który stwierdził, że ter Stegen nic o tym nie mówił podczas zgrupowania kadry i zasugerował, że nie szanuje innych bramkarzy walczących o miejsce.

– Jest rywalizacja o miejsca i każdy zawodnik chce grać – powiedział ter Stegen. – To jest piłka nożna. Przez większość czasu jesteś szczęśliwy, ale są również inne uczucia. Mam swoje oczekiwania i muszę je wyrażać.

– Możesz zobaczyć, jak zachowywałem się w ostatnich latach i nie sądzę, aby Neuer lub inni musieli mówić o moich uczuciach lub je oceniać. Jego uwagi były niestosowne, ale nie chcę mówić nic więcej. Chcę zakończyć te kontrowersje – dodał bramkarz Barcelony.

Komentarze