Terminarz La Liga – Primera Division 2021/2022

Terminarz La Liga

Rozgrywki hiszpańskiej ligi zawsze dostarczają wielkich emocji. Największym zainteresowaniem cieszą się oczywiście spotkania z udziałem hiszpańskich gigantów – Realu Madryt i Barcelony, które regularnie toczą rywalizację o mistrzowski tytuł. Również do sezonu 2021/22 przystępowali w roli faworytów, choć mistrzowskiego tytułu broni Atletico Madryt.

Mecze ligi hiszpańskiej

Sezon 2021/22 La Liga rozpoczął się 13 sierpnia 2021 roku, a zakończy się 22 maja 2022 roku. W tym czasie rozegranych zostanie 38 kolejek, w których rywalizować będzie 20 zespołów. W każdej kolejce, które oczywiście najczęściej odbywają się w weekendy rozgrywanych jest 10 meczów ligi hiszpańskiej. Weekendowe kolejki toczą się od piątku do poniedziałku, a mecze zazwyczaj rozgrywane są o różnych porach.

Ramowy terminarz La Liga jest dostępny na cały sezon, ale dokładne terminy poszczególnych spotkań poznajemy na około dwa tygodnie przed danym pojedynkiem. Poniżej prezentujemy zarówno wynik dotychczasowych spotkań, jak również dokładne terminy zbliżających się spotkań Primera Division.

Ostatnie artykuły – La Liga