Tono Garcia opuścił areszt

La Liga
La Liga

Niezwykle trudne chwile ma za sobą Tono Garcia, który w lutym trafił do aresztu, co było następstwem zarzutów o wyłudzenia i groźby karalne. 29-latek w piątek został zwolniony za kaucją do domu i ma wrócić do pracy w klubie, natomiast dochodzenie w jego sprawie będzie kontynuowane.

Czytaj dalej…

“Chcę podziękować wszystkim, którzy mnie wspierali – klubowi, prezesowi i trenerowi. Otrzymałem pełne wsparcie i chcę im powiedzieć, że zostanie to spłacone, gdy sytuacja stanie się jasna, a kiedy udowodnię, że jestem niewinny” – brzmi oświadczenie Tono opublikowane przez klub.

“Przeżyłem koszmar związany z ostatnimi wydarzeniami. Miałem szczęśliwe i normalne, ale trafiłem do aresztu. Nie wiem dlaczego moja wolność została naruszona z powodu różnego rodzaju podejrzeń. Możliwe, że popełniłem błąd, ale było to podyktowane zaufaniem do niewłaściwych ludzi” – czytamy dalej.

“Nie znaczy to jednak, że jestem częścią organizacji przestępczej lub że jestem zaangażowany w pranie pieniędzy, co jest całkowicie nieprawdziwe i udowodnię, że jest to fałsz” – zakończył Tono.

Lewy obrońca w trakcie trwającej kampanii wystąpił łącznie w 17 meczach ligowych, w których zdobył dwie bramki, notując też dwie asysty.

Komentarze