Torres: Parejo nie był dla mnie dobrym kapitanem

Piłki w siatce
Piłki w siatce fot. Sport Pictures

Ferran Torres został nowym zawodnikiem Manchesteru City, trafiając do klubu z Etihad Stadium z Valencii CF. Zawodnik parafował z przedstawicielem Premier League pięcioletni kontrakt. Tymczasem w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi zawodnik pozwolił sobie na kilka cierpkich słów w kierunku Daniego Parejo.

Czytaj dalej…

Młodzieżowy reprezentant Hiszpanii trafił do Man City za 23 miliony euro, podpisując z angielskim klubem kontrakt, obowiązujący do końca czerwca 2025 roku.

20-latek w rozmowie z oficjalną stroną internetową swojego nowego klubu nie ukrywał, że jest podekscytowany tym, że trafił do drużyny dowodzonej przez Josepa Guardiolę. Z kolei w rozmowie z hiszpańską Marką piłkarz dał do zrozumienia, że nie żegnał się z Nietoperzami w najlepszych relacjach.

Ferran Torres i jego złe relacje z Danim Parejo

Torres w rozmowie cytowanej przez hiszpańską gazetę zakomunikował, że Parejo nie był dla niego wzorem kapitana podczas pobytu w Valencii. Torres nie szczędził krytycznych słów w kierunku 31-latka.

– Mógłbym powiedzieć, że po trzech latach doświadczenia w pierwszym zespole Valencii ​​jestem dojrzałym i mocnym psychicznie zawodnikiem, ale nie jest tak. Parejo jest świetnym zawodnikiem, ale osobiście nigdy nie miałem z nim żadnych dłuższych relacji. Kiedy dostałem się do pierwszego zespołu, mając 17 lat, minęło wiele tygodni, zanim powiedział do mnie proste: “Dzień dobry”. Nie sądzę, żeby był dla mnie dobrym kapitanem. Najgorsze było odejście Marcelino. Kangin i ja byliśmy postrzegani jako winowajcy takiej sytuacji – mówił piłkarz w rozmowie opublikowanej na łamach Marca.com.

Ferran Torres w ostatnim sezonie wystąpił łącznie w 44 meczach, w których zdobył sześć bramek, notując również osiem asyst.

Komentarze