Ander Herrera: Cavani chce grać w Hiszpanii

Edinson Cavani
Edinson Cavani fot. Foto Olimpik

Ander Herrera w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi dla mediów dał do zrozumienia, że jego kolega klubowy w osobie Edinsona Cavaniego chciałby kontynuować swoją karierę w Hiszpanii. Urugwajczyk ma umowę ważną z klubem ze stolicy Francji do końca czerwca tego roku.

Czytaj dalej…

Warto pamiętać, że Cavanii w ostatnim czasie najczęściej był łączony z przeprowadzką do Interu Mediolan. Różne media spekulowały, że właśnie doświadczony napastnik będzie mógł być następcą Lautaro Martineza w szeregach Nerazzurrich.

Warto jednak pamiętać, że z ewentualnym transferem z udziałem 33-latka łączone jest też Atletico Madryt. Hiszpan Ander Herrera daje do zrozumienia, że właśnie klub ze stolicy Hiszpanii jest obecnie faworytem do pozyskania zawodnika.

Wciąż niejasna przyszłość reprezentanta Urugwaju

– Wiem, że Cavani chce grać w Hiszpanii, uwielbiając ten kraj i ligę hiszpańską – powiedział były piłkarz Manchesteru United w rozmowie z dziennikiem AS.

– Faktem jest, że dużo zastanawiałem się na tym, co on zrobi, ale odkąd opuściliśmy Paryż, nie miałem okazji z nim porozmawiać i nie jestem świadomy jego obecnej sytuacji – dodał Ander Herrera.

CalcioMercato.com przekonuje natomiast, że właśnie klub z Lombardii jest na czele wyścigu po Cavaniego, oferując piłkarzowi zarobki na poziomie siedmiu milionów euro rocznie przez dwa sezony, co jest nie do przyjęcia przez Atletico. Dodajmy, że wcześniej z przeprowadzką do Interu łączeni byli również Dries Mertens oraz Olivier Giroud.

Komentarze