Arthur nie chce rozstawać się z Barcą!

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.com

Wczoraj media w Hiszpanii spekulowały, że Arthur jest coraz bliżej przeprowadzki z FC Barcelony do Juventusu FC. Tymczasem dzisiaj szczegóły, na jakich zasadach zawodnik miałby zasilić szeregi teamu z Katalonii, pojawiły się na łamach Tuttosport i La Gazzetta dello Sport.

Czytaj dalej…

Mundo Deportivo sugerowało wczoraj, że Barca wyda zgodę na transfer z udziałem swojego zawodnika, jeśli tylko ten osiągnie porozumienie z klubem z Piemontu.

Prasa na Półwyspie Apenińskim wskazuje, że najbardziej realny scenariusz związany z przeprowadzką Brazylijczyka do teamu z Piemontu zakłada wymianę zawodników. Szeregi aktualnych mistrzów Hiszpanii miałby wzmocnić Miralem Pjanić.

Pomocnik Barcy chce wypełnić obowiązującą do 2024 roku umowę

Na przeszkodzie do finalizacji transakcji są jednak dwie kwestie. Pierwsza jest taka, że Arthur nie kwapi się do zmiany barw klubowych. 23-latek do teamu z Katalonii trafił w 2018 roku za 31 milionów euro.

Drugą kwestią, która może wpłynąć na to, że 20-krotny reprezentant Brazylii nie zasili szeregów Starej Damy, jest to, że Arthura chce też Paris Saint-Germain. Klub ze stolicy Francji jest gotowy zaproponować decydentom Blaugrany w zamian Leandro Paredesa.

Komentarze