AS: Barca zdecydowana na transfer Pjanicia

Miralem Pjanić
Miralem Pjanić fot. Grzegorz Wajda

Hiszpański dziennik AS podaje na swoich łamach, że FC Barcelona jest zainteresowana pozyskaniem Miralema Pjanicia z Juventusu FC. Aby transakcja doszła do skutku sternicy Starej Damy muszą jednak przekonać Arthura do transferu, gdyż tylko wymiana zawodników ma wchodzić w grę.

Czytaj dalej…

Od tygodnia w mediach w Hiszpanii i we Włoszech spekuluje się na temat przyszłości Bośniaka Pjanicia i Brazylijczyka Arthura Melo. Pomocnik Dumy Katalonii wydał nawet oświadczenie, mające na celu przekonać wszystkich, że ten nie chce rozstać się z klubem z Camp Nou.

Najnowsze doniesienia hiszpańskich dziennikarzy wskazują jednak, że przeprowadzka reprezentanta Bośni i Hercegowiny do teamu z Katalonii wciąż jest możliwa. Dodajmy, że to nie pierwszy raz, gdy zawodnik jest łączony z transferem do drużyny z Hiszpanii. Już trener Luis Enrique był zwolennikiem pozyskania Pjanicia, gdy był jeszcze trenerem Blaugrany.

Przypomnijmy, że 30-letni zawodnik trafił do Juve w 2016 roku z AS Romy za 32 miliony euro. Jak na razie w koszulce Bianconerich piłkarz wystąpił łącznie w 167 spotkaniach, notując w nich 22 trafienia.

Komentarze