Atletico dołączy do wyścigu po Milika?

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik fot. Grzegorz Wajda

Zdaniem najnowszych doniesień środków masowego przekazu Atletico Madryt na dobre dołączyło do wyścigu po Arkadiusza Milika. Wcześniej zawodnikiem SSC Napoli zainteresowały się takie kluby jak AC Milan, FC Schalke 04, czy Manchester United.

Czytaj dalej…

Coraz bardziej realny wydaje się scenariusz, że 26-letni napastnik w trakcie letniego mercato zmieni barwy klubowe. Przypomnijmy, że Milik ma kontrakt ważny z ekipą z Kampanii do końca czerwca 2021 roku. Niemniej rozmowy na temat parafowanie nowej umowy zostały najpewniej wstrzymane, co sugeruje włoska prasa.

Tymczasem według dziennika AS również jeden z klubów z La Liga zainteresował się reprezentantem Polski, a mowa o Atletico. Odnotujmy, że aktualnie do gry w ataku Los Colchoneros aspirują Alvaro Morata, Diego Costa, czy Joao Felix.

Odnotujmy, że Napoli pozyskało Milika w 2016 roku z AFC Ajaxu, wykładając 32 miliony euro na transfer Polaka. W trakcie swojej kariery w Serie A zawodnik przeszedł dwie poważne kontuzje. W tej kampanii Milik w 22 rozegranych spotkaniach zdobył 12 bramek.

Wychowanek Rozwoju Katowice wyceniany jest na 40 milionów euro.

Komentarze