Atletico nie składa broni ws. Milika

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik fot. ASInfo

Arkadiusz Milik w ostatnim czasie znów jest na świeczniku. Reprezentant Polski ostatnio przez Tuttosport łączony był z wymianą zawodników na linii Juventus FC-SSC Napoli. Tymczasem Corriere dello Sport sugeruje, że z wychowanka Rozwoju Katowice wciąż nie zrezygnowało Atletico Madryt.

Czytaj dalej…

Milik już od kilku miesięcy przez media łączony jest ze zmianą barw klubowych, co nie może dziwić, mając na uwadze to, że polski napastnik ma kontrakt ważny z klubem z Kampanii do końca czerwca 2021 roku. Tym samym kolejka chętnych po piłkarza prawdopodobnie z czasem będzie dłuższa.

Najnowsze doniesienia wskazują, że szkoleniowiec Los Colchoneros w osobie Diego Simeone wciąż wierzy, że może pozyskać Milika w trakcie najbliższej sesji transferowej, co skutkowałoby tym, że hiszpański klub wygrałby wyścig po reprezentanta Polski z aktualnymi mistrzami Serie A.

Spekuluje się, że cena za Milika oscylować będzie w granicach 50 milionów euro, co może być kłopotem dla sterników niektórych ekip. W każdym razie argentyński trener madryckiej ekipy widzi podobno w Polaku idealnego kandydata do gry w jego zespole. Dodajmy, że Milik w trakcie swojej kariery piłkarskiej był już zawodnikiem takich klubów jak FC Ausgburg, Bayer Leverkusen, czy AFC Ajax.

Komentarze