Atletico uprzedzi Everton ws. Allana?

Kibice Atletico Madryt
Kibice Atletico Madryt fot. Razvan Pasarica / Sport Pictures

Atletico Madryt jest gotowe złożyć ofertę w wysokości 40 milionów euro za Allana z SSC Napoli, twierdzi Marca. Tym samym klub ze stolicy Hiszpanii może uprzedzić Everton w grze o zawodnika, który wcześniej wyrażał zainteresowanie pomocnikiem Azzurrich.

Czytaj dalej…

Popularna hiszpańska gazeta sportowa sugeruje na swoich łamach, że Atletico wyraża gotowość, aby zapłacić klauzulę odstępnego za Allana. Sam zawodnik też z entuzjazmem podchodzi do pomysłu przeprowadzki do ekipy z La Liga.

Nie deszczowa Anglia, a upalna Hiszpania?

Il Mattino swego czasu podało, że decydenci The Toffees za namową Carlo Ancelottiego byli skłonni zaproponować 38 milionów euro klubowi z Kampanii za Allana. Wygląda jednak na to, że ta propozycja nie przekona przedstawicieli Serie A, mając na uwadze to, że atrakcyjniejszą ofertę może złożyć Atletico.

Ośmiokrotny reprezentant Brazylii w Italii gra od 2012 roku. Pierwsze kroki we włoskim calcio piłkarz stawiał w Udinese Calcio, z którego w 2015 roku trafił do Napoli. Zawodnik z klubem z południa Włoch ma umowę ważną do 2023 roku.

18 miesięcy temu spekulowano, że Allan może trafić do Paris Saint-Germain. Ostatecznie jednak transakcja z udziałem 29-latka nie została sfinalizowana, co przyczyniło się do tego, że między zawodnikiem a władzami klubu niejednokrotnie dochodziło do spięć.

Komentarze