Atletico uzupełni ofensywę?

fot. Nike

Pandemia koronawirusa i jej finansowe skutki sprawiają, że latem nie należy spodziewać się dużej ilości transferów w Atletico Madryt. Nie oznacza to jednak, że przedstawiciele klubu z Wanda Metropolitano nie będą chcieli dokonać kilku uzupełnień drużyny prowadzonej przez Diego Simeone.

Czytaj dalej…

Jak informuje Marca, możliwe jest, że do drużyny dołączy nowy napastnik. Przedstawiciele klubu z Madrytu mają już nawet upatrzonego kandydata.

Jest nim 23-letni Hiszpan Rafa Mir, który ostatnie pół roku spędził na wypożyczeniu w drugoligowej Huesce. Piłkarz rozegrał w tym czasie 18 spotkań na zapleczu La Liga, zdobywając w nich dziewięć bramek.

Macierzystym klubem hiszpańskiego napastnika jest Wolverhampton Wanderers, do którego trafił w styczniu 2018 roku za dwa miliony euro z Valencii, której jest wychowankiem. W drużynie Wilków nie udało mu się wywalczyć miejsca w składzie i w ostatnim czasie był wypożyczany także do Las Palmas i Nottingham Forest.

Swoimi ostatnimi występami zwrócił na siebie uwagę przedstawicieli Atletico Madryt, z dyrektorem sportowym Andreą Bertą na czele. Klub z Wanda Metropolitano musi jednak liczyć się ze sporą konkurencją. Na zatrzymanie piłkarza w zespole liczy Huesca, ale Wolverhampton ma na stole również kilka innych ofert.

Komentarze