Barca porozumiała się z Interem ws. Martineza?

Lautaro Martinez
Lautaro Martinez fot. Grzegorz Wajda

Kataloński Sport donosi, że FC Barcelona doszła do porozumienia z Interem Mediolan w sprawie transferu Lautaro Martineza. Klub z Lombardii za argentyńskiego napastnika ma otrzymać 60 milionów euro plus dwóch zawodników aktualnych mistrzów La Liga.

Czytaj dalej…

Spekulacje na temat przyszłości reprezentanta Argentyny trwają już od kilku tygodni. Ciekawe jest to, że nie tylko prasa w we Włoszech, ale także hiszpańskie środki masowego przekazu podają informacje ws. transferu zawodnika.

Najnowsze wieści ws. Lautaro Martineza wskazują, że zawodnik ma zakotwiczyć latem w szeregach Dumy Katalonii. Barca oprócz 60 milionów euro ma w ramach rozliczenia za zawodnika oddać do włoskiej ekipy Ivan Rakiticia i Samuela Umtitiego.

Istnieją też doniesienia, że w ramach transakcji dotyczącej Argentyńczyka klub z Hiszpanii oprócz gotówki zaproponować ma Nerazzurrim takich piłkarzy jak: Carlos Alena i Nelson Semedo. To jednak wszystko nieoficjalne komunikaty.

Odnotujmy, że Lautaro Martinez trafił do przedstawiciela Serie A latem 2018 roku z Racingu Club za 25 milionów euro. W trakcie kampanii 2019/2020 piłkarz wystąpił łącznie w 31 meczach, notując w nich 16 trafień.

Komentarze