Barca poświęci Griezmanna dla Lautaro?

Antoine Griezmann
Antoine Griezmann fot. Grzegorz Wajda

Diario Sport sugeruje na swoich łamach, że FC Barcelona latem może rozstać się z Antoine’em Griezmannem. Sprzedaż francuskiego napastnika miałaby pozwolić klubowi z Katalonii na pozyskanie Lautaro Martineza z Interu Mediolan.

Czytaj dalej…

Przypomnijmy, że Griezmann trafił do ekipy z Katalonii latem minionego roku z Atletico Madryt, kosztując 120 milionów euro. 28-latek strzelił w tym sezonie 14 goli, rozgrywając 37 meczów.

Coś kosztem czegoś…

Ostatnio jednak pojawił się temat, że szeregi Blaugrany może zasilić Lautaro Martinez. Argentyńczyk stał się celem numer jeden dla władz aktualnych mistrzów La Liga. Warto zaznaczyć, że napastnik Nerazzurrich ma wpisaną w swojej umowie klauzulę odstępnego, wynoszącą 111 milionów euro.

Aby przedstawiciele hiszpańskiego klubu mogli pozyskać Lautaro Martineza, to najpierw Barca musiałaby sprzedać za przyzwoite pieniądze reprezentanta Francji. Griezmann znajduje się podobno cały czas w kręgu zainteresowania takich klubów jak: Paris Saint-Germain, Manchester United, Chelsea FC, czy Arsenal FC.

Komentarze