Barca szykuje się do kolejnego podejścia po Lautaro?

Lautaro Martinez
Lautaro Martinez fot. Grzegorz Wajda

Według informacji hiszpańskich mediów FC Barcelona przekazała już Luisowi Suarezowi i Arturo Vidalowi komunikat związany z tym, aby wymienieni zawodnicy zaczęli sobie szukać nowych klubów. Jak się też okazuje władze Dumy Katalonii zamierzają zrobić kolejne podejście pod transfer Lautaro Martineza z Interu Mediolan.

Czytaj dalej…

RAC1, El Chiringuito, Marca i inne media na Półwyspie Iberyjskim donoszą, że Ronald Koeman przeprowadza rewolucję w klubie z Camp Nou, chcąc stworzyć zespół, który będzie oparty na jego ideałach. Wierząc najnowszym informacjom pewni rozstania z wicemistrzami La Liga mogą być Urugwajczyk i Chilijczyk.

Zmiany, zmiany, zmiany

Mając na uwadze to, że Suarez i Vidal mają jeszcze tylko przez rok ważne umowy z klubem z Katalonii, to spekuluje się, że Barca może posunąć się do tego, że rozwiąże z zawodnikami kontrakt za porozumieniem stron. Taki stan rzeczy pozwoliłby piłkarzom naleźć pracodawcę, który nie musiałby wykładać za danego zawodnika klauzuli odstępnego.

CalcioMercato.com podaje, że Suarezem może być zainteresowany Juventus FC. Pod warunkiem jednak, że reprezentant Urugwaju byłby do pozyskania za darmo.

Wraca temat zmiany klubu Lautaro Martineza?

Najnowsze doniesienia wskazują również, że sternicy Blaugrany zamierzają wrócić do tematu pozyskania Lautaro Martineza. Mimo że czas na transfer z udziałem zawodnika za klauzulę, która miała wynieść 111 milionów euro, już minął. Teraz, aby ewentualna transakcja doszła do skutku, to decydenci Barcelony muszą negocjować transfer z władzami Nerazzurrich.

Przypomnijmy, że ostatnia oferta Barcy, która została odrzucona przez finalistę Ligi Europy w zeszłym miesiącu, oparta była na 60-70 milionach euro plus do propozycji został zaproponowany Junior Firpo.

Komentarze