Barca zaczęła negocjacje z Messim i ter Stegenem?

Lionel Messi
Lionel Messi fot. ASInfo

Marc-Andre ter Stegen i Leo Messi są w trakcie prowadzenia rozmów dotyczących nowych umów, czytamy na łamach CalcioNews24. Jeśli obaj piłkarze dojdą do porozumienia ze sternikami Dumy Katalonii w sprawie nowych kontraktów, to już wiadomo, z jakimi piłkarzami później będzie prowadzony dialog na tej płaszczyźnie.

Czytaj dalej…

Argentyńczyk ma umowę ważną z klubem z Katalonii do końca czerwca 2021 roku. Z kolei niemiecki bramkarz ma kontrakt obowiązujący do końca czerwca 2022 roku.

W kontekście Messiego powszechnie wiadomo, że ten nie myśli o umowie dłuższej niż na kolejny rok, chcąc mieć możliwość wpływania na, to kiedy będzie mógł rozstać się z klubem z siedzibą na Camp Nou.

Przypomnijmy, że argentyński napastnik jest w szeregach ekipy z Katalonii od 2000 roku. Z kolei ter Stegen zasilił szeregi Dumy Katalonii w 2014 roku z Borussii Mönchengladbach, kosztując wówczas 12 milionów euro.

Warto odnotować natomiast, że kolejnymi piłkarzami, z którymi władze Blaugrany planują rozmowy, w sprawie nowych kontraktów są: Ansu Fati i Nelson Semedo. Młodzieżowy reprezentant Hiszpanii ma umowę ważną do końca czerwca 2022 roku, podobnie zresztą jak Portugalczyk.

Komentarze