Barcelona raczej nie podpisze Neymara

Neymar
Neymar fot. Fatih Aktas / Anadolu Agency/ Hepta / Sport P

Prezydent FC Barcelony Josep Bartomeu w rozmowie z RAC 1 dał do zrozumienia, że w trakcie letniego okna transferowego do ekipy z Katalonii nie dołączy Neymar. Brazylijczyk aktualnie broni barw Paris Saint-Germain, do której trafił właśnie z Barcy latem 2017 roku.

Czytaj dalej…

Sternik Blaugrany nie ukrywa, że sytuacja związana z pandemią koronawirusa negatywnie wpłynie na rynek transferowy. Tym samym pozyskanie reprezentanta Brazylii przez klub z La Liga na dzisiaj wydaje się mało prawdopodobne.

– Taka operacja jest mało prawdopodobna, ponieważ sytuacja wszystkich klubów w Europie jest bardzo trudna – mówił Bartomeu.

Neymar za drogi, Bartomeu tłumaczy się z transferu Pjanicia

W ostatnim czasie lawina krytyki spadła na klub z Katalonii, co jest następstwem sprzedaży Arthura Melo i pozyskanie Miralema Pjanicia z Juventusu FC. Działacz hiszpańskiego klubu zmierzył się z negatywnymi opiniami w tej kwestii, przedstawiając swoje zdanie.

– Pjanic jest zawodnikiem, który już od dawna chciał związać swoją przyszłość z Barceloną. To piłkarz, który na brak ofert nie narzekał, a transakcja była możliwa, bo Juventus zainteresował się też jednym z naszych zawodników. Oczywiście nie chodziło o to, aby zrównoważyć finanse, bo sprzedalibyśmy też innych zawodników, jeśli pojawiłby się za nich oferty – wyjaśnił 57-latek.

Komentarze