Betis wzmocni się kosztem Barcelony?

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.com

FC Barcelona w ostatnich godzinach okienka transferowego może stracić kolejnego piłkarza, donoszą media. Juan Miranda może zamienić Dumę Katalonii na Real Betis, czytamy na łamach Football Espana.

Czytaj dalej…

FC Barcelona straciła się już w trakcie kończącej się sesji transferowej między innymi takich zawodników jak: Arthur Melo, Luis Suarez, Arthuro Vidal, czy Nelson Samedo. Niewykluczone, że kolejnym zawodnikiem, który rozstanie się z aktualnymi wicemistrzami La Liga, będzie Hiszpan Miranda.

Klub z Andaluzji w trakcie okienka transferowego przyzwyczaił już, że pozyskuje piłkarzy na okazyjnych warunkach. Taki stan rzeczy sprawił, że Betis pozyskał ostatnio takich zawodników jak: Martin Montoya, Claudio Bravo, czy Victor Ruiz.

Niewykluczone, że kolejnym piłkarzem, który trafi pod skrzydła chilijskiego trenera, będzie młodzieżowy reprezentant Hiszpanii Juan Miranda. 20-latek w zeszłym sezonie występował w FC Schalke 04, a ostatnio został przesunięty do drugiej drużyny Barcy.

Miranda to wychowanek Blaugrany, który jak na razie w dorosłym zespole Barcy zaliczył zaledwie dwa spotkania. Obecny kontrakt zawodnika z klubem z Camp Nou obowiązuje do 2023 roku. Rynkowa wartość piłkarza szacowana jest na cztery miliony euro.

Komentarze