FC Barcelona w ostatnich godzinach okienka transferowego może stracić kolejnego piłkarza, donoszą media. Juan Miranda może zamienić Dumę Katalonii na Real Betis, czytamy na łamach Football Espana.
FC Barcelona straciła się już w trakcie kończącej się sesji transferowej między innymi takich zawodników jak: Arthur Melo, Luis Suarez, Arthuro Vidal, czy Nelson Samedo. Niewykluczone, że kolejnym zawodnikiem, który rozstanie się z aktualnymi wicemistrzami La Liga, będzie Hiszpan Miranda.
Klub z Andaluzji w trakcie okienka transferowego przyzwyczaił już, że pozyskuje piłkarzy na okazyjnych warunkach. Taki stan rzeczy sprawił, że Betis pozyskał ostatnio takich zawodników jak: Martin Montoya, Claudio Bravo, czy Victor Ruiz.
Niewykluczone, że kolejnym piłkarzem, który trafi pod skrzydła chilijskiego trenera, będzie młodzieżowy reprezentant Hiszpanii Juan Miranda. 20-latek w zeszłym sezonie występował w FC Schalke 04, a ostatnio został przesunięty do drugiej drużyny Barcy.
Miranda to wychowanek Blaugrany, który jak na razie w dorosłym zespole Barcy zaliczył zaledwie dwa spotkania. Obecny kontrakt zawodnika z klubem z Camp Nou obowiązuje do 2023 roku. Rynkowa wartość piłkarza szacowana jest na cztery miliony euro.
Komentarze