Dawny klub czeka na Leo Messiego

Leo Messi
Leo Messi fot. Paul Ursachi / Sport Pictures

Wiceprezydent Newell’s Old Boys, Cristian D’Amico przyznał, że jego klub w dalszym ciągu liczy na to, że kiedyś sprowadzi do siebie Lionela Messiego. Wszystko zależy w tej sprawie od samego piłkarza FC Barcelony.

Czytaj dalej…

Messi występował w Newell’s Old Boys na samym początku swojej przygody z futbolem, po czym w wieku trzynastu lat przeniósł się do Katalonii. Działacze klubu i jego kibice nigdy nie zapomnieli o argentyńskim gwiazdorze. Sam Messi też puszczał niejednokrotnie oczko do Newell’s i nie wykluczał, że jeszcze kiedyś tam trafi.

Messi zrobi jak Maradona?

– Nie wiem czy transfer Messiego byłby możliwy. Wszystko zależy od niego i jego rodziny – powiedział wiceprezydent klubu. – Gdy Maradona do nas przychodził, nikt się tego nie spodziewał. Pragnąłbym, by podobnie stało się z Leo. Jako zarząd postaramy się zrobić co w naszej mocy, by ułatwić mu taką decyzję – dodał.

Na chwilę obecną nie wiadomo jak długo Messi będzie grać jeszcze w Barcelonie. Wcześniej sugerował, że przed końcem kariery mógłby zagrać w Ameryce Południowej.

Komentarze