Drogie wypożyczenie Ceballosa. Real ustalił warunki

Dani Ceballos
Dani Ceballos fot. Grzegorz Wajda

Real Madryt określił warunki na jakich zainteresowane kluby będą mogły pozyskać pomocnika Daniego Ceballosa. Jak informuje Super Deporte, w grę wchodzi tylko wypożyczenie.

Czytaj dalej…

Aktualnie 23-letni Hiszpan przebywa na zasadzie wypożyczenia w londyńskim Arsenale, w barwach którego w obecnym sezonie rozegrał 14 spotkań w Premier League. W umowie między klubami nie znalazła się opcja definitywnego transferu, dlatego też Kanonierzy, jeżeli będą chcieli zatrzymać piłkarza w drużynie, będą musieli dojść do porozumienia z Realem Madryt.

Mistrzostwa Europy i Igrzyska Olimpijskie celem Ceballosa

Sam piłkarz ma jeden cel – chce regularnie grać, aby mieć szansę na wywalczenie sobie miejsca w kadrze reprezentacji Hiszpanii na przyszłoroczne Mistrzostwa Europy, a także na Igrzyska Olimpijskie w Tokio, które również przełożone zostały na 2021 roku. W klubie z Santiago Bernabeu będzie o to bardzo trudno, więc zanosi się na kolejny transfer podczas letniego okna transferowego.

Real Madryt jest gotowy na kolejne wypożyczenie piłkarza, którym zainteresowana jest również Valencia. Królewscy określili już warunki finansowe takiej transakcji. Za roczne wypożyczenie Ceballosa chcieliby otrzymać cztery miliony euro. Klub sprowadzający piłkarza musiałby również pokryć jego wynagrodzenie w wysokości 6,5 miliona euro.

Komentarze