Eden Hazard nie zamierza opuszczać Realu Madryt

Eden Hazard
Eden Hazard PressFocus

Plotki dotyczące odejścia Edena Hazarda z Realu Madryt są nieprawdziwe. Tak przynajmniej uważa jego klubowy i reprezentacyjny kolega, Thibaut Courtois. Doświadczy gracz miał już zadeklarować, że zostanie na Santiago Bernabeu.

  • W mediach pojawiają się spekulacje na temat przyszłości Edena Hazarda.
  • Na Belga spadała w czasie ostatniego sezonu krytyka.
  • W minionym sezonie Hazard wystąpił tylko w 21 meczach, w tym 14 w ramach rozgrywek La Liga.

Eden Hazard przeniósł się do stolicy Hiszpanii w 2019 roku z Chelsea. Dwa pierwsze lata w Realu Madryt zostały jednak naznaczone przez kontuzje i Belg nie grał tak dobrze, jak wskazywałby na to jego potencjał.

Pomimo krytyki ze strony mediów i części kibiców Hazard nie zamierza zmieniać otoczenia. Po zakończeniu Euro 2020 zamierza wrócić do klubu i pracować z nowym trenerem Carlo Ancelottim.

Hazard odporny na krytykę mediów

– Jestem przekonany, że Eden z nami zostanie. Tylko w prasie pojawiają się pogłoski, jakoby chciał odejść. On wcale nie ma takich zamiarów – powiedział w rozmowie z dziennikiem Marca Courtois.

Krytyka w takim klubie jak Real spotyka praktycznie każdego. Wiem jednak, że Eden jest wystarczająco silny, by sobie z tym poradzić. Zależy mu na odbudowaniu formy i grze bez kolejnych kontuzji – dodał Courtois.

Obecna umowa Hazarda z Realem Madryt jest ważna do lata 2024 roku. Serwis Transfermarkt wycenia go na 40 milionów euro.

W minionym sezonie Hazard wystąpił tylko w 21 meczach, w tym 14 w ramach rozgrywek La Liga.

Czytaj także: Haaland za drogi dla Realu Madryt

Komentarze