Lopetegui wyklucza transfer napastnika

Youssef En Nesyri
Youssef En Nesyri PressFocus

Szkoleniowiec Sevilli Julen Lopetegui wykluczył możliwość odejścia z klubu Youssefa En-Nesyriego. Pozyskaniem 23-letniego reprezentanta Maroko poważnie interesuje się West Ham United.

Jak informuje Marca Młoty miały w ostatnich dniach przedstawić hiszpańskiemu klubowi ofertę opiewającą na 30 milionów euro. Sevila odrzuciła jednak złożoną propozycję. O odejściu skutecznego napastnika nie chce słyszeć przede wszystkim trener Julen Lopetegui, co potwierdził także podczas konferencji prasowej.

Nie wiadomo jednak, jak Sevilla, biorąc pod uwagę obecną sytuację finansową, zareagowałaby na atrakcyjniejszą ofertę. Marca informuje, że władze hiszpańskiego klubu byłyby gotowe rozważyć ofertę w wysokości 40 milionów euro.

Co ważne, na transfer nie zamierza naciskać sam zawodnik, który jest szczęśliwy w klubie z Estadio Ramon Sanchez Pizjuan. Marokańczyk jest jednym z kluczowych piłkarzy Sevilli. W tym sezonie rozegrał 25 spotkań we wszystkich rozgrywkach, zdobywając 12 bramek.

Ewentualne odejście En-Nesyriego sprawiłoby, że Sevilla musiała poszukać na rynku jego następcy. Raczej nie zostanie nim Carlos Fernandez – trzeci w hierarchii Julena Lopeteguiego napastnik. Niewykluczone, że to właśnie on zmieni w styczniu barwy klubowe, bowiem jego sprowadzeniem zainteresowany ma być Real Sociedad.

Komentarze