Fati odejdzie z Barcelony? Jest stanowisko klubu

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.cat

FC Barcelona odpowiedziała na medialne doniesienia i poinformowała, że nie zamierza rozważać żadnych ofert w sprawie transferu utalentowanego Ansu Fatiego.

Czytaj dalej…

Jak informuje dziennik Sport, piłkarz nie tylko nie zostanie sprzedany podczas najbliższego okna transferowego, ale również w przyszłym roku. O swoim stanowisku przedstawiciele Barcelony poinformowali najbliższe otoczenie klubu.

Wiele zapytań w sprawie Fatiego

W ostatnich tygodniach do siedziby Barcelony napłynęło wiele propozycji związanych z 17-letnim Fatim. Z katalońskim klubem kontaktował się między innymi menedżer Jorge Mendes, który chciał uzyskać informacje na temat ewentualnej kwoty odstępnego. Wśród klubów zainteresowanych utalentowanym zawodnikiem wymieniana była również Borussia Dortmund, która liczyła na pozyskanie piłkarza na zasadzie wypożyczenia z opcją definitywnego transferu.

W Barcelonie nie chcą jednak słyszeć o odejściu zawodnika. Fati w najbliższym czasie nadal ma trenować z pierwszą drużyną prowadzoną przez Quique Setiena, który ma otrzymać za zadanie stopniowe wprowadzanie piłkarza do gry. Zawodnik ma również pomóc drugiej drużynie Barcelony w wywalczeniu awansu do drugiej ligi.

Fati jest związany z Barceloną umową do czerwca 2024 roku. Znajduje się w niej klauzula z kwotą odstępnego w wysokości 170 milionów euro.

Komentarze