FC Barcelona porozumiała się z Interem ws. Lautaro?

Lautaro Martinez
Lautaro Martinez fot. Grzegorz Wajda

FC Barcelona według doniesień Cadena Ser doszła do porozumienia z Interem Mediolan w sprawie transferu Lautaro Martineza. Argentyński napastnik ma trafić do ekipy z La Liga za 70 milionów euro. Ponadto w ramach rozliczenia za napastnika Nerazzurrich do Interu ma dołączyć Junior Firpo.

Czytaj dalej…

Barcelona od dłuższego czasu wyrażała zainteresowanie zawodnikiem teamu z miasta mody. Chociaż opcja wykupienia zawodnika w ramach klauzuli odstępnego za 111 milionów euro już wygasła, to sternicy Blaugrany cały czas drążyli temat, chcąc pozyskać piłkarza.

Inter zgodził się na Juniora Firpo? Trudno uwierzyć!

Wierząc medialnym doniesieniom z Półwyspu Iberyjskiego oba kluby w końcu doszły do porozumienia w sprawie transferu zawodnika. Tym samym Barca w gotówce zapłaci 70 milionów euro za Lautaro Martineza. Ponadto do teamu z miasta mody ma dołączyć 23-latek Junior Firpo wyceniany na 41 milionów euro, co wydaje się jednak mało prawdopodobne.

Przypomnijmy, że lewy defensor Dumy Katalonii w przyszłym miesiącu skończy 24 lata. Zawodnik trafił do Barcy rok teamu z Realu Betis za 18 milionów euro. W tym sezonie zawodnik wystąpił w 21 meczach, w których strzelił jednego gola, notując dwie asysty.

Komentarze