Barca wypycha Arthura w stronę Juventusu

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.com

Arthur Melo niechętnie podchodzi do tematu opuszczenia FC Barcelony po zakończeniu trwającego sezonu. W każdym razie sternicy FC Barcelony podobno podjęli już decyzję, aby poświęcić Brazylijczyka, chcąc pozyskać Miralema Pjanicia z Juventusu FC. Stąd możliwa wymiana piłkarzy między oboma klubami, czytamy na łamach CalcioMercato.com.

Czytaj dalej…

W zasadzie sytuacje w ramach negocjacji jest w tym samym punkcie, w którym znajdowała się tydzień temu. Nic nie uległo zmianie. Tym samym Arthur nie chce odejść do Barcy, a Juve nie zamierza rozstawać się z Pjaniciem na zasadzie wymiany zawodników, oczekując za Bośniaka konkretnej sumy w formie pieniędzy, wskazuje popularny włoski serwis piłkarski.

Barca i Arthur Melo na wojennej ścieżce

Decydenci aktualnych mistrzów Włoch, już na pewno nie chcą wymieniać Pjanicia na kogoś z dwójki Ivan Rakitic-Arturo Vidal. Jeśli już, to Juventusu wolałby Arthura Melo, z tym że to zawodnik bardziej oferowany przez Dumę Katalonii, niż piłkarz, którego za wszelką cenę chce mieć w swoich szeregach klub z Piemontu.

W związku z powyższym Barca i Arthur Melo są w konflikcie. Aby transakcja z udziałem reprezentanta Bośni i Hercegowiny doszła do skutku, to aktualni mistrzowie Hiszpanii muszą przekonać zawodnika do tego, aby ten zdecydował się na przeprowadzkę do ekipy z Serie A, co na dzisiaj pozostaje wciąż trudnym wyzwaniem, pozostającym na razie bez powodzenia.

Komentarze