Barca z kuszącą propozycją dla Interu!

Lautaro Martinez
Lautaro Martinez fot. Grzegorz Wajda

Lautaro Martinez ma kontrakt ważny z Interem Mediolan do końca czerwca 2023 roku. W ostatnich tygodniach jednak coraz intensywniej według doniesień mediów o pozyskanie Argentyńczyka zabiega FC Barcelona. Najnowsze informacje sugerują, że Inter Mediolan oprócz gotówki w zamian za 22-latka będzie mógł wybrać dwóch z sześciu piłkarzy Dumy Katalonii.

Czytaj dalej…

Lautaro Martinez zdaniem włoskiej prasy jest zdecydowany na przeprowadzkę do ekipy z Camp Nou. Największy wpływ na to ma mieć chęć współpracy w jednym z klubie z Leo Messim, o czym rozpisywały się gazety nie tylko we Włoszech.

Barca nie odpuszcza w sprawie piłkarza Nerazzurrich!

Warto pamiętać jednak, że w kontrakcie byłego napastnika Racingu Club zapisana jest suma odstępnego w wysokości 111 milionów euro, co w obecnych czasach jest pewnego rodzaju kłopotem dla Barcelony. W związku z tym klub z Katalonii jest chętny do tego, aby w ramach rozliczenia za Lautaro Martineza oddać do Interu dwóch piłkarzy, co mogłoby zmniejszyć sumę transakcji.

Aktualnie mistrzowie Hiszpanii są gotowi oddać do mediolańskiej ekipy takich zawodników jak: Samuel Umtiti, Junior Firpo, Arturo Vidal, Nelson Semedo, Rafinha, czy Jean-Clair Todibo. Ostatnio kataloński Sport informował, że decydenci Dumy Katalonii są gotowi zaoferować 60 milionów euro plus dwóch swoich piłkarzy za argentyńskiego napastnika Interu.

Komentarze