Ferran Torres przyciąga uwagę kolejnych klubów?

Kibice Liverpoolu
Kibice Liverpoolu fot. Grzegorz Wajda

Le10Sport podaje na swoich łamach, że Manchester United, Liverpool FC i Real Madryt są zainteresowane pozyskaniem Ferrana Torresa z Valencii CF. Tym samym wydłuża się kolejka chętnych po zawodnika Nietoperzy. Przypomnijmy, że na początku tego tygodnia Mundo Deportivo donosiło, że zawodnik znajduje się tez na celowniku SSC Napoli.

Czytaj dalej…

20-letni piłkarz ma kontrakt ważny z Valencią do końca czerwca 2021 roku. Dla przedstawiciela La Liga zbliżające się okno transferowe może być zatem ostatnią szansą na zarobienie naprawdę dużych pieniędzy za utalentowanego piłkarza, który już w styczniu przyszłego roku będzie mógł związać się z nowym pracodawcą, mogąc grać w jego szeregach od lipca 2021 roku.

W kwietniu 2018 roku Ferran Torres parafował ostatnią umowę z Valencią, która ma zawierać według medialnych doniesień klauzulę odstępnego w wysokości 100 milionów euro. Mając jednak na uwadze to, że zawodnik ma jeszcze tylko przez rok ważny kontrakt z Nietoperzami, to mało prawdopodobne jest, aby taka suma trafiła na konto klubu z Hiszpanii.

Dodajmy, że Ferran Torres w trakcie sezonu 2019/2020 wystąpił łącznie w 35 spotkaniach, notując w nich sześć trafień i siedem asyst.

Komentarze