Isco mówi “nie” przeprowadzce do Sevilli

Isco
Isco fot. PressFocus

Real Madryt czeka dzisiaj kolejne ligowe starcie. Na drodze Królewskich stanie Deportivo Alaves. Tymczasem najnowsze doniesienia hiszpańskich mediów przekonują, że Isco, odrzucił ofertę wypożyczenia do Sevilli FC w trakcie zimowej sesji transferowej.

Czytaj dalej…

Real Madryt po raz ostatni przedłużył kontrakt z jedną ze swoich gwiazd w 2017 roku. Hiszpański piłkarz ma kontrakt ważny z Królewskimi do 2022 roku. Ostatnio jednak nie brakowało spekulacji związanych z tym, że piłkarz niebawem może rozstać się z ekipą z Madrytu.

Diario AS przekonuje natomiast, że Isco nie wyraża zainteresowania grą w drużynie z Andaluzji w drugiej części sezonu. 28-latek nie ma zamiaru rezygnować z części swojego uposażenia, aby kontynuować swoją karierę w Sevilli. Jednocześnie zawodnik jest otwarty na zmianę klubu, ale tylko na taki, który zapewni mu takie samu warunki finansowe, co Real.

Jedną z ekipą, która ostatnio przez media była łączona z ewentualnym transferem zawodnika, był Everton. Przedstawiciel Premier League byłby podobno gotów, aby przeznaczyć na transakcję z udziałem zawodnika 25 milionów euro.

Warto zaznaczyć, że klub z Goodison Park ostatnio już wzmocnił się kosztem Los Blancos, pozyskując Jamesa Rodrugueza. Carlo Ancelotti jest też zwolennikiem pozyskania Isco, który w trakcie trwającej kampanii wystąpił łącznie w zaledwie siedmiu spotkaniach, spędzając na placu gry 285 minut.

Komentarze