Rakitić nie myśli o odejściu z Barcelony

Ivan Rakitić
Ivan Rakitić fot. Anadolu Agency / Hepta / Sport Pictures

Ivan Rakitić jest szczęśliwy w Barcelonie i ma nadzieję na pozostanie w drużynie na kolejny sezon. Chorwat jest jednak nieustannie łączony ze zmianą klubu.

Czytaj dalej…

Latem ubiegłego roku Rakitić był jednym z zawodników Barcelony, którzy byli oferowani Paris Saint-Germain w ramach rozliczenia za ewentualny transfer Neymara. Teraz chorwacki pomocnik jest łączony z możliwym przejściem do Interu Mediolan, w ramach transakcji wymiennej za Lautaro Martineza.

Sam zawodnik zapewnia jednak, że chciałby zostać w drużynie z Camp Nou. – Przyzwyczaiłem się trochę do tego. Jestem tutaj sześć lat i od sześciu lat tak to wygląda. Muszę spróbować to zrozumieć i pamiętać, że piłka nożna to nie tylko sport. To jest coś więcej – powiedział Rakitić w rozmowie ze Sky Germany.

Rakitić: Czuję się tutaj dobrze

– Najważniejsze jest to, że czuję się tutaj dobrze i otrzymuję dobre informacje od trenera i klubu. Wciąż mam kontrakt. Kiedy go podpisuję, zawsze mam zamiar go wypełnić, a jeśli z jakiegoś powodu nie będzie to możliwe, to usiądziemy i porozmawiamy o tym – powiedział Rakitić.

32-letni Rakitić w zespole Barcelony występuje od 2014 roku. W barwach Dumy Katalonii rozegrał do tej pory łącznie 299 spotkań, zdobywając w nich 34 bramki.

Komentarze