Cancelo kluczem w transferze Martineza do Barcy?

Lautaro Martinez
Lautaro Martinez fot. Grzegorz Wajda

Joao Cancelo niewykluczone, że latem ponownie zmieni barwy klubowe. Zawodnik Manchesteru City znajduje się na celowniku FC Barcelony i Interu Mediolan.

Czytaj dalej…

Cancelo według doniesień Corriere dello Sport to jeden z celów Antonio Conte na zbliżające się mercato. O zawodnika zabiega też Duma Katalonii. Ostatnio pojawiły się jednak głosy, że gdyby Barca pozyskała Portugalczyka, to natychmiast byłaby skłonna oddać go do klubu z miasta mody, ale pod warunkiem, że decydenci Nerazzurrich byliby skłonni obniżyć cenę za Lautaro Martineza.

Wiadomo nie od dzisiaj, że klub z Hiszpanii zabiega o napastnik Interu, widząc w nim idealnego partnera do ataku u boku Leo Messiego i Antoine’a Griezmanna. Odstraszająco działa jednak na władze Barcy klauzula odstępnego zapisana w kontrakcie Martineza, wynosząca 111 milionów euro.

Szykuje się transakcja wiązana z udziałem kilku klubów?

Ostatnio spekulowało się również, że w ramach transakcji, która angażowałby kilka klubów, miałby być też uwzględniony Nelson Semedo, mający na zasadzie wymiany piłkarzy trafić z Barcelony do Man City Man City właśnie w miejsce Joao Cancelo.

Dziennik z siedzibą w Rzymie twierdzi, że zawodnik, który jeszcze przed przymusową przerwą w grze był wyceniany na 50 milionów euro, jest potrzeby Josepowi Guardioli w składzie Obywateli.

Komentarze