Jović na wylocie z Realu. Królewscy czekają na oferty

Santiago Bernabeu
Santiago Bernabeu fot. Sport Pictures

Dni Luki Jovicia w zespole Realu Madryt wydają się być policzone. Królewscy czekają na oferty za serbskiego napastnika, który nie spełnił pokładanych w nim nadziei – poinformowała Marca.

Czytaj dalej…

Luka Jović do Realu Madryt trafił latem ubiegłego roku za 60 milionów euro z Eintrachtu Frankfurtu, ale w dobiegającym końca sezonie La Liga tylko cztery razy zagrał od pierwszej minuty i zdobył dwie bramki. Piłkarz zdecydowanie częściej trafiał na okładki gazet ze względu na swoje zachowanie poza boiskiem. W tym roku złamał między innymi zasady kwarantanny, za co musiał później przepraszać.

Wiele wskazuje na to, że Jović nie ma już przyszłości w drużynie prowadzonej przez Zinedine’a Zidane’a i prawdopodobnie latem pożegna się z Madrytem. Przedstawiciele Realu zdają sobie sprawę, że będzie im bardzo trudno odzyskać zainwestowane w Serba środki finansowe, ale są gotowi na przeanalizowanie wszystkich ofert.

Milan nadal zainteresowany Joviciem?

W ostatnim czasie najczęściej mówiło się o zainteresowaniu Joviciem ze strony Milanu. Nie wiadomo jednak, czy piłkarza w swoim zespole będzie chciał mieć Ralf Ragnick, który od nowego sezonu ma nie tylko zastąpić Stefano Pioliego na stanowisku trenera, ale także odpowiadać za transfery Rossonerich.

Komentarze