Kapitan Valencii na celowniku Sevilli i Atletico

La Liga
La Liga

Kapitan Valencii Dani Parejo, który znalazł się licznym gronie zawodników, którzy latem mają pożegnać się z klubem, raczej nie będzie miał problemów ze znalezieniem nowego pracodawcy. Sprowadzeniem doświadczonego pomocnika zainteresowani są przedstawiciele Atletico Madryt i Sevilli.

Czytaj dalej…

31-letni Dani Parejo do Valencii trafił w 2011 roku, ale wszystko wskazuje na to, że jego przygoda z klubem dobiegnie końca po dziewięciu latach. Pomocnik jest jednym z 12 zawodników, którzy zostali poinformowani przez władze klubu z Estadio Mestalla, że mogą odejść podczas letniego okna transferowego.

Jak poinformowało Radio Taronja, piłkarza do swojego zespołu chętnie sprowadziliby przedstawiciele Atletico Madryt i Sevilli. Wiele wskazuje na to, że właśnie między tymi zespołami rozstrzygnie się rywalizacja o pozyskanie Parejo. W Sevilli, 31-latek miałby zastąpić Evera Banegę, który zdecydował się na pożegnanie z klubem i kontynuowanie kariery w Al-Shabab.

Prawie 400 spotkań Parejo

Dani Parejo na Mestalla trafił w 2011 roku z Getafe. Valencia zapłaciła za niego sześć milionów euro. Od tamtej pory był bardzo ważnym zawodnikiem drużyny, rozgrywając w jej barwach 383 spotkania, w których zdobył 64 bramki.

Komentarze