Griezmann zostaje w Barcelonie. Przekonał go Koeman

Antoine Griezmann
Antoine Griezmann fot. Grzegorz Wajda

Okazuje się, że Antoine Griezmann nosił się z zamiarem opuszczenia Barcelony. Napastnik reprezentacji Francji miał zmienić swoją decyzję dopiero pod wpływem nowego szkoleniowca, Ronalda Koemana – donosi hiszpańska Marca.

Czytaj dalej…

Duma Katalonii ma za sobą nieudany sezon, a wstrząsem dla całego klubu był przegrany z kretesem mecz Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium (2:8). O krok od opuszczenia Barcelony jest Lionel Messi. Przez długi czas wydawało się, że w jego ślady może pójść też Antoine Griezmann. Zdaniem jego byłego agenta, Erica Olhatsa nic takiego nie będzie mieć jednak miejsca.

Koeman przekonał Griezmanna

– Przed wysoko przegranym meczem z Bayernem Antoine naprawdę pragnął opuścić Camp Nou. Zauważył bowiem, że nie znajduje się w planach Barcelony i uznał, że nie może to tak dalej wyglądać – wyjawił były agent.

– Wszystko zmieniło dopiero rozmowa z nowym trenerem. Koeman przekonał go do zostania i Griezmann nie rozważa już transferu. Koeman widzi go w swoim składzie i Antone ma być ważnym ogniwem jego zespołu – dodał agent.

Griezmann bez stabilnej formy

Olhats reprezentował interesy Griezmanna od 2017 roku. Obecnie obaj dżentelmeni już ze sobą nie współpracują. Agent przekonuje jednak, że wie doskonale, co dzieje się w otoczeniu samego napastnika.

29-latek rozegrał jak dotąd 48 meczów w barwach Dumy Katalonii. Zdobył w jej barwach tylko czternaście goli. Miał przez długi czas problem z regularną grą i skutecznością. Trudno było mu ustabilizować formę, jaką błyszczał w Atletico czy reprezentacji Francji. Zawodnik liczy jednak, że teraz, pod wodzą nowego szkoleniowca w Barcelonie nastąpi nowe rozdanie.

Komentarze