Martinez akceptuje ofertę Barcelony!

Lautaro Martinez
Lautaro Martinez fot. Grzegorz Wajda

Transfer Lautaro Martineza do Barcelony nabiera coraz bardziej realnych kształtów. Argentyński napastnik Interu Mediolan otrzymał od Dumy Katalonii bardzo atrakcyjną ofertę.

Czytaj dalej…

Lautaro Martinez jest już zdecydowany na przenosiny do hiszpańskiego klubu. Przekonała go do tego między innymi propozycja indywidualnego kontraktu przedstawiona przez Barcelonę. Jak informuje La Gazzetta dello Sport, Barcelona zaoferowała Argentyńczykowi zarobki w wysokości 10 milionów euro brutto rocznie.

Jest to oferta, której przedstawiciele Interu Mediolan nie są w stanie dorównać. W efekcie Martinez odrzucił już przedstawiane przez Nerazzurrich propozycje przedłużenia obecnego kontraktu.

Barca sfinalizuje transfer?

Barcelonie udało się już przekonać do siebie zawodnika, ale znacznie trudniej będzie o porozumienie w sprawie transferu z Interem Mediolan. Duma Katalonii za wszelką cenę chce uniknąć wykładania 111 milionów euro, czyli kwoty odstępnego znajdującej się umowie zawodnika z Interem. Dlatego też zmuszona jest do podjęcia negocjacji z przedstawicielami mediolańskiego klubu.

Inter jest gotowy do rozmów, ale również stawia warunki. Włoskie media sugerują, że byłby gotowy na sprzedaż Martineza za 60 milionów euro w gotówce, pod warunkiem, że dodatkowo otrzyma kilku zawodników Barcelony, w tym Arturo Vidala.

Komentarze