Lionel Messi podjął decyzję. Wiadomo czy zostanie w Barcelonie

Lionel Messi
Lionel Messi PressFocus

Wygląda na to, że znana jest już przyszłość Lionela Messiego. Achraf Ben Ayad z BeIN Sport poinformował na Twitterze, że reprezentant Argentyny podjął decyzję o zostaniu na dłużej w Barcelonie.

Przed rokiem Leo Messi był o krok od przenosin do Manchesteru City, ale transfer ten zablokowała ostatecznie sama Duma Katalonii. Barcelona i jej gwiazdor dali sobie rok na podjęcie decyzji, co dalej. Co prawda drużyna odpadła przedwcześnie z Ligi Mistrzów i nie zdobędzie mistrzostwa Hiszpanii, ale pomimo tego Messi miał podjąć decyzję o pozostaniu na Camp Nou.

Joan Laporta dotrzymał słowa

Nie bez znaczenia był z pewnością fakt, że prezydentem klubu został po wyborach na początku tego roku Joan Laporta. W czasie kampanii wyborczej obiecał zatrzymanie Messiego i wygląda na to, że słowa ostatecznie dotrzyma.

Niewiadomą pozostają jeszcze szczegóły i warunki nowego kontraktu dla Messiego. Aktualna umowa wygasa z końcem czerwca tego roku. Achraf Ben Ayad z BeIN Sport uważa, że sprawa ta jest już w każdym razie przesądzona i nikt nie wyciągnie Messiego z Barcelony.

Kursy nie są obecnie dostępne.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 7. grudnia 2021 12:15.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze