Lucas Vazquez z tajemniczą ofertą z Kataru

Santiago Bernabeu
Santiago Bernabeu fot. Sport Pictures

Real Madryt może jeszcze w trakcie trwającego okienka transferowego pożegnać Lucasa Vazqueza. 29-latek znalazł się podobno na celowniku jednego z klubów z Kataru. Przypomnijmy, że piłkarz z ekipą ze stolicy Hiszpanii ma kontrakt ważny do końca czerwca 2021 roku.

Czytaj dalej…

Real Madryt pozyskał Lucasa Vazqueza w 2015 roku z Espanyolu. Stołeczny klub przeznaczył wówczas na transfer z udziałem piłkarza milion euro.

Lucas Vazquez z Królewskimi wygrał między innymi trzy razy Ligę Mistrzów oraz dwa mistrzostwa La Liga. Hiszpan w szeregach Realu zanotował 206 meczów, w których zdobył 24 bramki.

Ostatnio zawodnik nie znajdywał jednak uznania w oczach opiekuna Los Blancos. Bardzo prawdopodobne jest zatem to, że niebawem piłkarz zmieni pracodawcę.

Poszukiwanie optymalnego rozwiązania

W mediach pojawiały się doniesienia, że chętne na pozyskanie Lucasa Vazqueza są takie kluby jak: Tottenham Hotspur, czy SSC Napoli. Na dzisiaj jednak żadne konkrety w tej kwestii nie zostały poruszone. W każdym razie Footbal Espana sugeruje, że zawodnik otrzymał tajemniczą propozycję od jednego z klubów z Kataru.

Lucas Vazquez legitymuje się dziewięcioma meczami w reprezentacji Hiszpanii, w której zadebiutował w czerwcu 2016 roku.

Komentarze