Marca: Brahim Diaz gotowy na wypożyczenie

Radość piłkarzy AC Milanu
Radość piłkarzy AC Milanu fot. Grzegorz Wajda

Brahim Diaz według informacji hiszpańskich dziennikarzy w przyszłym tygodniu ma zasilić szeregi AC Milanu. Ofensywnie usposobiony piłkarz do teamu z miasta mody ma trafić na zasadzie wypożyczenia.

Czytaj dalej…

Brahim Diaz od kilku już dni łączony jest przez media ze zmianą barw klubowych. Wszystko wskazuje na to, że niebawem wszystko się na tej płaszczyźnie urzeczywistni.

Finalizacja wypożyczenia blisko

Warto zaznaczyć, że Hiszpan ma trafić do ekipy z Mediolanu tylko na wypożyczenie. W porozumienie między Realem Madryt a przedstawicielem Serie A nie będzie zawartej opcji transferu definitywnego.

21-latek trafił do teamu ze stolicy Hiszpanii z Manchesteru City w 2019 roku za 17 milionów euro. Jak na razie zawodnik w koszulce Los Blancos zaliczył tylko 21 meczów.

Nowy etap w życiu Hiszpana

Brahim Diaz legitymuje się dorobkiem dwóch zdobytych bramek w koszulce Realu i trzech asyst. Na początku przyszłego tygodnia piłkarz ma przejść testy medyczne przed przeprowadzką do Milanu, a później ma podpisać umowę dotyczącą jego wypożyczenia.

Hiszpan to kreatywny pomocnik, który za napastnikiem, ale także jako skrzydłowy w ustawieniu z trzema ofensywnymi piłkarzami.

Komentarze