Marca: Mbappe, Havertz, Camavinga czekają na Real

Kylian Mbappe
Kylian Mbappe fot. Grzegorz Wajda

Hiszpański dziennik Marca w swoim dzisiejszym wydaniu sugeruje, że Kylian Mbappe, Kai Havertz i Eduardo Camavinga wstrzymali rozmowy ze swoimi obecnymi klubami w sprawie nowych kontraktów. Wymieniona trójka zawodników ma podobno czekać na ofertę ze strony Realu Madryt.

Czytaj dalej…

Mistrz świata z 2018 roku w osobie Mbappe od dłuższego czasu znajduje się na celowniku władz Królewskich. Tajemnicą Poliszynela jest to, że broniący barw Paris Saint-Germain piłkarz, to główny cel transferowy Zinedine’a Zidane’a.

Trójka piłkarzy kosztująca krocie

Tymczasem Havertz to zawodnik uważany za jednego z najzdolniejszych w Niemczech. Siedmiokrotny reprezentant kraju ma za sobą całkiem niezły sezon w Bundeslidze, co skutkuje tym, że ustawiła się po niego kolejka chętnych, z Chelsea FC na czele.

Trzecim zawodnikiem, który może przykuwać uwagę władz Realu, jest z kolei 17-latek Camavinga. Młody zawodnik w trakcie kampanii 2019/2020 zaliczył 36 meczów dla drużyny z Bretanii, ujawniając w nich walory piłkarskie, które mogłyby być przydatne w trakcie spotkań Realu.

Komentarze