Marcelo może trafić do Turcji

Marcelo
Marcelo PressFocus

Media w Hiszpanii donoszą, że coraz bardziej prawdopodobny wydaje się być scenariusz mówiący o tym, że Marcelo opuści Real Madryt. Doświadczony defensor może przenieść się do tureckiego Fenerbahce.

  • Marcelo występuje w barwach Realu Madryt od 2007 roku.
  • W kończącym się sezonie Brazylijczyk spędził połowę meczów na ławce rezerwowych.
  • Real Madryt jest gotowy sprzedać go latem tego roku.

Brazylijczyk rozegrał w kończącym się sezonie zaledwie 19 meczów w barwach Królewskich. Co prawda drużynę opuszcza trener Zinedine Zidane, ale nie oznacza to, że jego następca będzie częściej stawiał na Marcelo.

33-latek ma nadal ważną umowę z Realem Madryt i będzie ona obowiązywać do lata 2022 roku. Możliwe jednak, że Marcelo odejdzie już w ciągu najbliższego okna transferowego. Działacze z Santiago Bernabeu chcą przewietrzyć szatnię i są gotowi oddać go do innego klubu, przy okazji coś jeszcze na nim zarabiając.

Turcy chcą pozyskać Marcelo

Zdaniem dziennika AS chrapkę na Marcelo ma Fenerbahce. Turcy musieliby wyłożyć na stół kilka milionów euro i są podobno gotowi to zrobić.

Działacze ze Stambułu mają ambitne plany przed nadchodzącym okienkiem transferowym. Prócz Marcelo łączeni są także z takimi graczami jak Edin Dzeko.

Czytaj także: Real Madryt nie wyklucza, że Zidane jeszcze wróci

Komentarze