Media: Busquets i Alba na wylocie z Barcy

Jordi Alba
Jordi Alba fot. Anadolu Agency / Hepta / Sport Pictures

Cadena Ser podaje na swoich łamach, że wraz z przybyciem do FC Barcelony nowego trenera w osobie Ronalda Koemana z klubem z Katalonii może pożegnać się kilku piłkarzy. Najnowsze doniesienia wskazują, że z wicemistrzami Hiszpanii mogą się rozstać Sergio Busquets i Jordi Alba.

Czytaj dalej…

Od kilku dni w hiszpańskiej prasie można znaleźć informacje na temat wietrzenia szatni w szeregach Blaugrany. Następstwem takiego obrotu wydarzeń może być to, że z klubem z Katalonii mogą rozstać się Ivan Rakitic, Luis Suarez, czy Samuel Umtiti. Spekuluje się też, że niepewni swojej przyszłości mogą być Hiszpanie Busquets i Alba.

Szykują się letnie porządki na Camp Nou

Wierząc informacjom hiszpańskich dziennikarzy ci, którzy ostatecznie nie zdecydują się na opuszczenie szeregów Barcy, będą musieli się liczyć z obniżką swoich wynagrodzeń. Ma to związek, z tym że sternicy Dumy Katalonii mają plan restrukturyzacyjny, który ma na celu zmniejszenie kosztów utrzymania pierwszego zespołu.

Kibice Barcelony ostatnio nie mają powodów do zadowolenia, gdyż w lidze hiszpańskiej ich pupile musieli ustąpić pola Realowi Madryt. Z kolei w Lidze Mistrzów ekipa z Katalonii skompromitowała się, przegrywając z Bayernem Monachium w 1/4 finału rozgrywek aż 2:8.

Komentarze