Melo przyjeżdża do Barcelony. Chce rozwiązać kontrakt

Camp Nou
Camp Nou fot. fcbarcelona.cat

Czy na dniach zakończy się konflikt na linii Arthur Melo – FC Barcelona? Jak donosi Marca, piłkarz ma w końcu zjawić się w stolicy Katalonii, licząc na to, że rozwiąże obowiązujący go kontrakt z klubem.

Czytaj dalej…

Jak informowaliśmy już wcześniej, Arthur Melo od września zostanie zawodnikiem Juventusu, do którego trafi na zasadzie transferu definitywnego. Póki co nadal obowiązuje go jednak umowa z Barceloną. Tymczasem piłkarz odmawia brania udziału w przygotowaniach zespołu do meczu Ligi Mistrzów z Napoli. Nie odpowiadał na wcześniejsze wezwania i nie stawił się jak dotąd w Barcelonie.

Melo obrażony na Barcelonę

Barcelona postanowiła podjąć krok prawne w tej sprawie. Tymczasem sam zawodnik liczy na to, że teraz, po jego przylocie do stolicy Katalonii, umowa z klubem zostanie rozwiązana i nie będzie musiał czekać do końca sierpnia aż dołączy do Juventusu.

Media donoszą, że Melo ma mieć za złe działaczom Barcelony, że ci za wszelką cenę chcieli się z nim rozstać w zamian za Miralema Pjanicia, który trafi do teamu z Katalonii. Zawodnik zupełnie nie dogaduje się z trenerem Quique Setienem i odkąd ogłoszono transfer, w ogóle ze sobą nie rozmawiali.

Komentarze