Agent Rodrigueza rozmawia z Juve i Man Utd

James Rodriguez
James Rodriguez fot. Grzegorz Wajda

Agent Jamesa Rodrigueza w osobie Jorge Mendesa zakomunikował w jednej ze swoich ostatnich wypowiedzi, że prowadzi rozmowy w sprawie przyszłości swojego klienta z Juventusem FC i Manchesterem United. Od dłuższego czasu trwają spekulacje związane z tym, gdzie w kolejnej kampanii grać będzie Kolumbijczyk.

Czytaj dalej…

28-letni piłkarz ma kontrakt ważny z klubem ze stolicy Hiszpanii do końca czerwca przyszłego roku. W tym sezonie James Rodriguez wystąpił łącznie w 13 spotkaniach, notując w nich jedno trafienie i dwie asysty.

Dziennik AS podaje, że bardzo prawdopodobny jest scenariusz, że latem stołeczną ekipą pożegna reprezentant Kolumbii lub Gareth Bale. W kontekście Walijczyka słychać jednak ostatnio głosy, że ten jest szczęśliwy w Hiszpanii, chcąc parafować nową umowę z klubem z Madrytu.

James Rodriguez dołączył do Realu w 2014 roku z AS Monaco, kosztując 75 milionów euro. Zawodnik w ostatnich latach był wypożyczony do Bayernu Monachium, który jednak nie zdecydował się na transfer definitywny z udziałem piłkarza.

Komentarze