Media: Barca chętna na wymianę Coutinho za Kante

N'golo Kante
N'golo Kante fot. Anadolu/Hepta/SPORTPICTURES

Ciekawe informacje pojawiły się dzisiaj na łamach Mundo Deportivo, które sugeruje, że FC Barcelona może wymienić się piłkarzami z Chelsea FC. Do ekipy z zachodniego Londynu miałby trafić Philippe Coutinho, będący obecnie na wypożyczeniu w Bayernie Monachium. Z kolei do teamu z Hiszpanii miałby dołączyć N’Golo Kante.

Czytaj dalej…

Reprezentant Brazylii nie jest widziany przez władze Barcelony w składzie teamu z Katalonii na kolejną kampanię. Tym samym coraz częściej słychać głosy, że Coutinho latem zmieni po raz kolejny pracodawcę. Na dzisiaj mało prawdopodobne jest, aby mistrzowie Niemiec zdecydowali się na wykupienie zawodnika, chociaż taka możliwość istnieje.

W związku z powyższym decydenci Dumy Katalonii szukają rozwiązań związanych z transferem z udziałem piłkarza. Jeden z planów ma zakładać, że Barcelona jest gotowa oddać Coutinho do Chelsea w zamian za Francuza Kante, który w szeregach lidera La Liga miałby wzmocnić drugą linię.

Ostatnio światło dzienne ujrzały doniesienia, że Brazylijczyk bardzo chętnie wróciłby do Premier League. Przypomnijmy, że w przeszłości Coutinho był zawodnikiem Liverpoolu FC.

Komentarze