Obrońca Realu Madryt trafi do Włoch?

Santiago Bernabeu
Santiago Bernabeu fot. Sport Pictures

Nacho Fernandez według hiszpańskich dziennikarzy jest obiektem zainteresowania trzech klubów z Serie A. Hiszpan aktualnie jest zawodnikiem Realu Madryt, ale niewykluczone, że niebawem zmieni klub.

Czytaj dalej…

Nacho Fernandez jest wychowankiem teamu ze stolicy Hiszpanii. Obecny kontrakt 30-latka z klubem ze stolicy Hiszpanii obowiązuje do końca czerwca 2022 roku.

Środkowy obrońca w ostatnim czasie miał jednak zacząć wyrażać swoje niezadowolenie ze swojej pozycji w klubie. Tym samym bardzo możliwe, że niebawem 30-latek zmieni przynależność klubową.

Aktualnie w szeregach Los Blancos wyżej stoją akcje – jeśli chodzi o defensywę – Sergio Ramosa, Raphaela Varane’a i Edera Militao. Tym samym Nacho Fernandez musi się godzić z rolą rezerwowego.

Zawodnik łącznie w szeregach Królewskich zanotował 200 spotkań, ale tylko 10 w poprzednim sezonie, spędzając na placu gry zaledwie 685 minut.

Diario AS sugeruje natomiast, że Nacho Fernandez może niebawem zakotwiczyć w Serie A. Z klubów z Półwyspu Apenińskiego zainteresowanie Hiszpanem, mogą wyrażać SSC Napoli i AC Milan. Szczególnie klub z Kampanii może chcieć pozyskać Nacho Fernandez, szukając ewentualnych wzmocnień obrony po tym, jakby Kaliodu Koulibaly zmienił klub.

Komentarze