Oscar Rodriguez da Realowi 20 milionów euro?

Santiago Bernabeu
Santiago Bernabeu fot. Sport Pictures

Oscar Rodriguez, który przebywa obecnie w Leganes na zasadzie wypożyczenia z Realu Madryt, może latem zapewnić Królewskim nawet 20 milionów euro. Przynajmniej liczą na to przedstawiciele klubu z Santiago Bernabeu.

Czytaj dalej…

21-letni pomocnik jest wychowankiem Królewskich. Od sierpnia 2018 roku występuje jednak na wypożyczeniu w Leganes, gdzie zbiera bardzo dobre oceny. Aktualnie może pochwalić się już 57 występami i jedenastoma bramkami w La Liga.

Swoimi występami, przede wszystkim w tym sezonie, zwrócił na siebie uwagę przedstawicieli europejskich klubów. Jak informuje Mundo Deportivo, piłkarza chciałaby do siebie sprowadzić nie tylko połowa klubów hiszpańskiej La Liga, ale także zespoły z Niemiec (Schalke 04), Anglii (Wolverhampton) i Włoch (Lazio).

Zidane podejmie decyzję

Oscar Rodriguez latem wróci do Realu Madryt, a decyzja w sprawie jego przyszłości będzie należała przede wszystkim do trenera Zinedine’a Zidane’a. Wiele jednak wskazuje na to, że 21-latek będzie jednym z piłkarzy, którzy pożegnają się z klubem.

Władze Realu Madryt liczą na uzyskanie ze sprzedaży pomocnika około 20 milionów euro. W ewentualnej umowie transferowej chcą również zawrzeć prawo odkupienia piłkarza w przyszłości.

Komentarze