Raphael Guerreiro na oku FC Barcelony?

Kibice Borussii Dortmund
Kibice Borussii Dortmund fot. ASInfo

Raphael Guerreiro według informacji portugalskiego dziennika A Bola może trafić latem do FC Barcelony. Klub z Katalonii jest podobno poważnie zainteresowany pozyskanie zawodnika Borussii Dortmund.

Czytaj dalej…

W ostatnim czasie coraz częściej spekuluje się o tym, że Junior Firpo miałby być jednym z elementów transakcji, mającej na celu pozyskanie Lautaro Martineza przez Barcę z Interu Mediolan. Gdyby taki ruch stał się faktem, to Duma Katalonii miałby lukę na lewej stronie.

Najnowsze doniesienia mediów wskazują jednak, że skład Blaugrany może zasilić Raphael Guerreiro, mogący grać zarówno na lewej obronie, jak i na lewej pomocy. 26-latek mógłby być zatem cennym wzmocnieniem dla aktualnych mistrzów La Liga.

Warto jednak pamiętać, że 39-krotny reprezentant Portugalii w październiku minionego roku parafował nową umowę z BVB, która obowiązuje do 2023 roku. Raphael Guerreiro w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił łącznie w 34 meczach, zdobywając w nich osiem bramek. Na koncie Portugalczyka jest też pięć asyst.

Komentarze