Real gotowy zarzucić sieci na Havertza

Santiago Bernabeu
Santiago Bernabeu fot. Sport Pictures

W miniony poniedziałek Kai Havertz zdobył dwie bramki dla Bayeru Leverkusen w ligowym spotkaniu z Werderem Brema wygranym przez Aptekarzy 4:1. Tymczasem najnowsze sugestie mediów wskazują, że młody piłkarz może trafić niebawem do Realu Madryt.

Czytaj dalej…

Informacje na temat ewentualnej przeprowadzki Havertza do teamu ze stolicy Hiszpanii pojawiły się na łamach Le10Sport. Warto jednak odnotować, że nie tylko Real jest zainteresowany pozyskaniem 20-latka.

Młody talent zamieni Bundesligę na La Liga?

Zwolennikiem pozyskania zawodnika do madryckiego teamu jest przede wszystkim szkoleniowiec Królewskich w osobie Zinedine’a Zidane’a, który w Niemcu widzi potencjał, stawiając jego transfer jako jeden z priorytetów na najbliższą sesję transferową.

Urodzony w Aachen reprezentant Niemiec w trakcie kampanii 2019/2020 wystąpił w 35 spotkaniach, zdobywając w nich 12 trafień. Na koncie Havertza jest też osiem asyst. Tymczasem umowa piłkarza z Bayerem obowiązuje do końca czerwca 2022 roku, a rynkowa wartość za zawodnika szacowana jest już na ponad 80 milionów euro.

Komentarze