Kolejne wypożyczenie Japończyka z Realu Madryt?

Santiago Bernabeu
Santiago Bernabeu fot. Sport Pictures

Takefusa Kubo w przyszłym sezonie prawdopodobnie również nie znajdzie miejsca w pierwszym zespole Realu Madryt i czeka go kolejne wypożyczenie. Zainteresowanych jego sprowadzeniem nie brakuje, ale do grona faworytów należą Real Sociedad i Real Betis.

Czytaj dalej…

Reprezentant Japonii do Królewskich trafił latem ubiegłego roku, ale został od razu wypożyczony do Realu Mallorca, w którym zbierał bardzo dobre recenzje. Do tej pory wystąpił w 24 spotkaniach La Liga, zdobywając trzy gole i notując trzy asysty.

Wiele wskazuje na to, że będzie to za mało, aby przekonać przedstawicieli Realu Madryt i trenera Zinedine’a Zidane’a do zatrzymania go w zespole. Jak informuje La Razon, Królewscy zaoferowali już Japończyka kilku innym klubów La Liga.

Kubo w jednym zespole z Odeegardem?

Przedstawiciele Realu Madryt najchętniej wysłaliby Kubo do Realu Sociedad, w którym obecnie na podobnej zasadzie występuje Martin Odeegaard. Baskijski klub chciałby jednak zatrzymać również Duńczyka w swoim zespole na kolejny sezon.

Poważnie zainteresowany pozyskaniem Kubo jest także Real Betis, którego przedstawiciele złożyli już Królewskim oficjalne zapytanie w tej sprawie.

Wśród klubów, które chętnie sprowadziłyby Japończyka wymienia się również Espanyol Barcelona i Almerię.

Komentarze