Real Madryt zdziwiony decyzją Isco

Isco w barwach Realu Madryt
Isco w barwach Realu Madryt PressFocus

Jak donosi “Marca”, chęć Isco do odejścia z Realu Madryt była zaskoczeniem, ale nikt nie był nią bardziej zdziwiony niż sam klub.

Czytaj dalej…

– Nie odpowiadał na telefony przez całe lato, a teraz… – miały wypowiedzieć się osoby decyzyjne w Realu Madryt na wieść o chęci odejścia przez pomocnika.

Jak donoszą hiszpańskie media, Isco jest całkowicie zdeterminowany do opuszczenia stolicy już zimą. Ponoć kontaktował się już z agentami nieruchomości, by ci zajęli się sprzedażą jego domu.

Sam klub jest ponoć zszokowany, bo latem kilku zawodników, jak Gareth Bale czy Sergio Reguilon, opuściło klub, natomiast niektórzy – w tym Isco – zasłaniali się obowiązującym z Królewskimi kontraktem, za każdym razem, gdy pojawiały się oferty z innych klubów.

Zimowe okienko transferowe nie jest dla Florentino Pereza odpowiednim do wykonywania roszad w składzie, przez co jest zły na swojego pomocnika, który odrzucał oferty latem, by zmuszać klub do sprzedaży go zimą.

Relacja na linii Zinedine Zidane-Isco miała swoje wzloty i upadki. Francuz namawiał zawodnika do odejścia już w 2016 roku, a ten ponoć nawet negocjował z Mauricio Pochettino transfer do Tottenhamu. Ostatecznie Hiszpan pozostał na Santiago Bernabeu i choć pozostał na ławce rezerwowych w trakcie finału Ligi Mistrzów w 2016 roku, to w dwóch kolejnych wychodził już w pierwszym składzie.

Teraz Zidane nie widzi powodu, by walczyć o pozostanie pomocnika w Madrycie, ale w klubie uważają, że francuski trener powinien być bardziej szczery w relacjach z zawodnikami, by unikać takich sytuacji w przyszłości.

Komentarze