Rosell deprecjonuje wartość Lautaro Martineza

Sandro Rosell
Sandro Rosell fot. fcbarcelona.cat

Były prezydent FC Barcelony w osobie Sandro Rosella nie jest przekonany, czy ewentualny transfer Lautaro Martineza z Interu Mediolan byłby dobrym rozwiązaniem dla ekipy z Katalonii. 56-latek jest natomiast zdania, że lepszym wzmocnieniem Barcy byłoby pozyskanie Neymara z Paris Saint-Germain.

Czytaj dalej…

Rosell na łamach Mundo Deportivo przekonuje, że tylko Leo Messii jest zawodnikiem lepszym od kapitana reprezentacji Brazylii. Przypomnijmy, że ofensywny zawodnik trafił do teamu ze stolicy Francji za ponad 220 milionów euro, stając się najdroższym piłkarzem w historii.

Tylko Messi lepszy od Neymara

– Gdyby to zależało ode mnie, to wołałbym pozyskać Neymara, niż Lautaro Martineza – mówił były prezydent Dumy Katalonii.

Rosell jednocześnie dał do zrozumienia, że pozyskania Argentyńczyka za 111 milionów euro może być ryzykownym posunięciem, mając na uwadze sytuację związaną z pandemią koronawirusa. Były działacz przyznał jednak, że posunięcie związane oddaniem w zamian piłkarzy, aby obniżyć cenę transferową za Argentyńczyka, nie jest złe.

Przypomnijmy, że Rosell był prezydentem Barcelony w latach 2010-2014. Tymczasem w latach 2003-2005 urodzony w stolicy Katalonii działacz był wiceprezesem klub z siedzibą na Camp Nou.

Komentarze